طنز چریکو

نکته های چرکو ۱۱

سرزمین اسرارآمیز لوژیها

 

خوانندگان جان سلام 

   

مطمئناً ما و شما بارها و بارها در خانه ، پشت دیوار خانه ، در اتوبوس ، در کوچه ، وقت دیدن معشوقه ، در محل کار ، در برخورد با همکار ، در وبلاگ ، لحظه نوشتن یک اکانت و الی آخر ، به موجوداتی از لوژیها برخورد کرده ایم و بدون توجه به آنها راه خود را پیش گرفته و ادامه داده ایم.

در بسیاری از مواقع به هیچ عنوان نمی توان نقش مرموز آنها را در زندگی نادیده گرفت . لغت لوژی به معنی شناخت است و موجودات متنوع و زاده شده از آن را با حذف لوژی می توان شناسایی کرد.

به موجود "مولوژی" دقت کنید! از آن چه برداشتی دارید!

می ترسید و از آن فرار می کنید یا اینکه نه !

می پسندید و او را تکثیر می کنید!

آیا به موجود دیگر یعنی "منوتولوژی" باور دارید؟!

از این کلمه چه برداشتی می کنید!

آیا می توان این موجود را به دام انداخت یا اینکه نه ؟! چون به اعتقاد خیلی از ما موجودی است ویروس گونه و از خانواده ویروسان کم یاب ، با نمایی کریه و زشت! از آن فراری هستیم و از ترس بیمار شدن و مبتلا به آثار زیانبار آن ، با کمک موجود "مولوژی" ، برای درمان بیماری حاصل از آن واکسنی می سازیم!!

بگذریم ؛

 چون لوژیهای این باب بسیار مخاطره آمیز و خطرناکند ، شاید خدایی ناکرده چرکو و شما به بیماری این لوژیها مبتلا شویم و تخت لینک سایت پدربزرگ ما "بیشهر" جایی برای ما نداشته باشد.

و اما موجود بسیار خطرناک "کامپلکسولوژی"! (Complexology  )

بنا به قرائن و شواهد موجود ، رد پای این ویروس زاده در بسیاری از ما مشاهده گردیده است . این ویروس زاده ، بسیار خطرناک و در صورت ماندگاری چون هر لحظه به گونه ای متفاوت خود را نمایان می کند ، شناسایی آن سخت و در صورت ابتلای شدید و عدم توجه به آن شاید در دراز مدت باعث مرگ شخصیت و توان انسانی ما شود !

بنده اهل فن نیستم ولی عمدتا آنها که اهل فن اند از گفته ها و رفتار انسانها می توانند به نفوذ و تأثیر گذاری این شبه ویروس درون افراد پی ببرند.

شناسایی کامپلکس سخت نیست !

به درون محتوی وبلاگها و نظرات وبلاگهای حوالی خود نگاه کنیم!

چه می بینیم!

آیا مشتقاتی از "کامپلکسولوژی" برای ...!  مشاهده نمی گردد!!!! 

 

 

کامپلکس=ع ق د ه